HBC Kablosuz Vinç Kumandası, Kablosuz Beton Pompası Kumandası

  • HBC-RADİOMATİC TÜRKİYE
  • +90 312 397 20 44
  • [protected email address]

Yedek Parça ve Servis

Yedek Parça ve Servis

HBC-radiomatic ürünlerinde kullanılan aksamların; joystikler, butonlar, elektronik kartlar, alıcı verici modüller, kumanda plastik aksamları gibi büyük bir çoğunluğu firmamızın kendi üretimidir. Diğer kalan aksamlar ise yüksek kaliteli üreticilerden tedarik edilmektedir. Örneğin kullanılan anahtarlar EATON firmasının askeri standartlara göre yüksek kaliteli üretimidir.

Parçaların kendi üretimimiz olması nedeniyle kalitesi ve dayanım ömrü daha yüksek olmaktadır. Örneğin joystiklerimiz için 1 milyondan fazla kullanım ömrü test edilmiştir. Aynı şekilde butonlarımız içinde 500 bin ile 1 milyon arası basım ömrü test edilmiştir.

Cihazınızın daha uzun ömürlü olması için, bozulan aksamlar yerine orijinal yedek parça tercih etmenizi tavsiye ederiz. Özellikle yan -sanayi üretim olan batarya, körük gibi parçalar fiyat olarak alım esnasında daha uygun olabilir.

Fakat dayanım ömrü ile kıyasladığınızda, aldığınız orijinal parça daha ucuza gelecektir. Üstelik dayanımı düşük plastik bir körük aldığınızda, yırtılması durumunda cihazınız su alacak ve daha yüksek maliyetli arızalar açacaktır. Ayrıca cihazınızın tamire gitmesi nedeniyle işlerinizde aksayacaktır.

Aynı şekilde yan sanayi bir batarya almanız durumunda cihazınız zarar görebilir ve maliyeti çok yüksek çıkan arızalar meydana getirebilir.

Siz müşterilerimize daha hızlı hizmet sunmak adına: 6 hareket kafadan dönmeli joystikler, 4 hareket joystikler, bataryalar, joystik körükleri, anahtar körükleri, röle kartları, tek röleler, alıcı verici rf modüller, şarj cihazları, butonlar, taşıma kemerleri, kumanda kutuları, taşıma kolları, anahtarlar, yedek el kumandaları gibi aksamları stoğumuzdan derhal teslim ediyoruz.

1601-header-service-overview-05

3WTURK CMS v8.1